کپسول لاغری سوپرپلنت

محصولی از پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی

کپسول سوپرپلنت

مصرف کننده گرامی:

کپسول لاغری سوپرپلنت در پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی تولید شده است، این کپسول لاغری دارای مجوز تولید از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشد.


ترکیبات کپسول سوپرپلنت:

کپسول لاغری ساخته شده از عصاره گیاه چای سبز با نام علمی (Camellia Sinensis) و عصاره سرکه سیب (Apple Cider Vinegar) که بر مبنای ماده موثره پلی فنل استاندارد گردیده که میزان ماده موثره ۶۲ میلی گرم در هر کپسول می باشد.

مورد مصرف:

کم کننده اشتها، پایین آورنده وزن بدن و چربی سوز.


مقدار مصرف:

مقدار دوز مصرفی را پزشک تعیین می کند در صورتی که پزشک دوز دیگری تجویز نکرده باشد یک کپسول دو بار در روز همراه با غذا به مدت 12 هفته میل نمایید.


شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک، دور از نور خورشید و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد قرار دهید. دور از دسترس کودکان قرار دهید.


هشدار مصرف:

هر دارو به موازات اثرات مطلوب درمانی ممکن است باعث بروز بعضی عوارض ناخواسته نیز بشود. اگرچه همه این عوارض در یک فرد دیده نمی شود، لیکن در صورت بروز هر عارضه ای با پزشک مشورت کنید.
بعضی از عوارض احتمالی عبارتند از:

  • در دوران بارداری و یا شیردهی از مصرف دارو خودداری نمایید.
  • در صورت حساسیت به کافئین با دستور پزشک استفاده نمایید.
  • از استفاده طولانی مدت خودداری شود.
  • به علت داشتن کافئین بیش از دوز درمانی استفاده نگردد.
  • کسانی که داری بیماری کم خونی، فقر آهن ناراحتی قلبی عروقی، فشار خون ناراحتی های روانی مثل (اضطراب، بی خوابی، استرس) ناراحتی های کلیه، ناراحتی های معده و کبد هستند قبل از استفاده از دارو با پزشک مشورت نمایند.
  • مصرف دارو می تواند باعث افزایش متابولیسم بدن گردد.

عضویت در خبرنامه برای دریافت مطالب سلامتی و پزشکی


لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد سازید

قیمت هر بسته کپسول لاغری سوپرپلنت ۳۰ عددی مبلغ ۱۸/۷۰۰ تومان می باشد. شما می توانید با کلیک روی گزینه خرید تعداد را انتخاب و سفارش دهید.

خرید کپسول لاغری سوپرپلنت

مکانیسم اثر و آثار فارماکولوژی:

کپسول لاغری سوپرپلنت از ترکیب عصاره چای سبز و سرکه سیب ساخته شده است. با مصرف چای سبز میزان متابولیسم چربی‌ها و هیدرات کربن در بدن افزایش می‌یابد. به این ترتیب میزان قند خون و چربی‌ها همواره در حد متعادلی خواهد بود. تعادل این دو شاخص بدن را با ازدیاد یا کمبود چربی و هیدرات کربن روبه رو نمی‌کند. همچنین چای سبز مانع از ذخیره گلوکز در سلول‌های چربی می‌شود. تحقیقات نشان داده است که سرکه سیب ممکن است روی ژنهای درگیر در شکستن چربی ها تاثیر بگذارد. همچنین سرکه سیب می تواند به افراد در القای حس سیری کمک نماید. این خاصیت می تواند به افراد در کاهش وزن کمک کند و این یکی از مشهورترین خواص سرکه سیب است. کپسول لاغری سوپرپلنت که حاوی ترکیبات ذکر شده است در کم کردن اشتها، کاهش وزن و چربی سوزی بسیار موثر است.

لاغری

شماره بارکد

۶۲۶۲۲۲۳۵۰۰۲۰۸

شماره ثبت IRC

۴۳۸۰۷۶۲۱۲۱۲۹۴۷۰۵

مجوزهای اخذ شده