بله، وب سایت sina-tea.com تنها سامانه رسمی عرضه و فروش چای لاغری دکتر سینا بصورت آنلاین در سطح ایران می باشد.

بله، این محصول با افزایش میزان متابولیسم بدن موجب چربی سوزی و ایجاد تعادل بین قند خون و چربی ها می نماید.

بسته به میزان و درصد چاقی و نوع چاقی و با بررسی فاکتورهایی مانند نوع بافت چربی، طی آمار بدست آمده توسط کارشناسان تغذیه این مجموعه بطور تقریبی ماهانه هر شخص بین ۳ الی ۵ کیلوگرم کاهش وزن خواهد داشت.

بله، با توجه به سیستم لوجستیک و حمل و نقل، تمامی هموطنان ایرانی می توانند این محصول را در سراسر کشور بصورت آنلاین خرید و تهیه نمایند.

در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا هیچ گونه ماده شیمیایی وجود ندارد و بدلیل گیاهی بودن آن تاکنون برای این محصول عوارض جانبی گزارش نگردیده است، با این حال بهتر است خانم های باردار و شیرده با توصیه پزشک مصرف نمایند.

چای لاغری دکتر سینا عطر ملایم و طعمی بسیار عالی دارد. با توجه به بازخوردهای مختلف از مصرف کنندگان عزیز تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر بدمزه گی این محصول دریافت نگردیده است

یکی از مکانیسم های مهم در این فرآورده، کاهش سطح قند خون می باشد، آن دسته از افراد دیابتی که تجمع قند دارند مصرف این فرآورده توصیه می گردد و بهتر است بجای قند از عسل طبیعی استفاده گردد. ولی بیمارانی که افت قند خون دارند بایستی با احتیاط مصرف نمایند یا بطور کل استفاده ننمایند.

افرادی که دارای کبد چرب هستند می توانند با مصرف ۶ ماهه این فرآورده مجددا آزمایش دهند و نتیجه را مشاهده نمایند. مصرف این فرآورده موجب پاکسازی کبد چرب می گردد. با توجه به سبک تغذیه ما ایرانی ها که علاقه به استفاده از غذاهای چرب، برنج، گوشت و ... داریم، متاسفانه کبد تا حدی می تواند این مواد را متابولیزه نماید و پس از آن کبد دچار فشار گردیده و رسالت اصلی خودش را از دست می دهد. لذا بجای تبدیل مولکولی و شکستن چربی به گلیسرول که واحدهای سازنده چربی است، نمی تواند بشکند. در این حال بدلیل خستگی کبد، نمی تواند اینکار را انجام دهد و بافت کبد را اشباع می کند و موجب افزایش گرید کبد شده و منجر به کاهش فعالیت و تنفس کبد می شود.

کسانی که عارضه قبلی دارند، های ریسک می باشد و این فرآورده بدلیل پاکسازی عروق مفید می باشد، اما چون این افراد در معرض خطراتی مثل سکته می باشند، توصیه می شود افرادی که دچار عارضه های قبلی هستند مصرف ننمایند و یا با مشاوره پزشک این فرآورده را استفاده کنند. برای کسانی که دچار فشار خون بالا هستند مصرف این فرآورده بسیار مفید می باشد اما فشار خون پایین بایستی از مصرف این محصول خودداری نماید. زیراکه فشار خون بالا در حالت عادی قابل کنترل می باشد و این محصول نیز قابلیت کنترل فشارخون را دارد، اما افت فشار خون بدلیل خطرناک بودن غیر قابل کنترل می باشد.

هپارین یک گلیکوزآمینو گلیکان بسیار سولفاته‌است که به عنوان یک داروی ضدانعقاد تزریقی استفاده می‌شود. بهتر است کسانیکه از این دارو مصرف می کنند چای لاغری دکتر سینا را مصرف ننمایند.

وارفارین، یک داروی ضد انعقاد است که کار آن پیشگیری از لخته شدن خون است. گاهی به این دارو، (رقیق کننده خون) گفته می‌شود. توصیه ما این است که اکیدا به همراه رقیق کننده ها، چای لاغری دکتر سینا مصرف نگردد.

بهترین زمان وزن کشی معمولا صبح ساعت ۷:۳۰ و بصورت ناشتا می باشد چرا که آب میان بافتی در زمان صبح کمتر کاهش می یابد و وزن صحیح تری نمایش داده می شود. فقط دقت داشته باشید که در سایر روزها نیز دقیقا در همان ساعت های قبلی که وزن کشی نموده اید با همان شرایط وزن خود را کنترل نمایید.